Pondelok – Štvrtok

 

14:00 – 21:00

Otváracie hodiny

Piatok 14:00 – 22:00

Sobota 10:00 – 22:00

Nedeľa 10:00 – 21:00

História

Naša motokárová dráha, je tu pre vás už viac ako 20 rokov. V roku 2001, sme začali jazdiť so štyrmi motokárami a stopkami v rukách. V tom čase mala dráha dĺžku 450 m. Pre stálu priazeň sme sa snažili neustále zlepšovať rekonštrukcia dráhy, výmena asfaltu, predĺženie dráhy na 550m. Dráha je vybudovaná, tak aby mala svoje technické pasáže, ale aj dlhú rovinku, aby si každý čo najlepšie vychutnal pocit z jazdy. 

Aby sme mohli celoročne poskytovať naše služby, podarilo sa nám v roku 2009 odkúpiť halu, ktorú sme prerobili a získali 250 m dlhú vnútornú dráhu. Vieme ju prepojiť s vonkajšou dráhou, čím získame cca 850 m. Takto prepojenú dráhu, využívame počas pretekov, ktoré každoročne pre Vás organizujeme. V hale na poschodí s výhľadom na dráhu sa nachádza bar s kapacitou 60 miest na sedenie. Priestory baru sú klimatizované, čo vám umožní príjemné posedenie aj počas letných horúcich dní. Môžete si u nás vychutnať čerstvo praženú kávu, čaj či horúcu čokoládu, čapovanú kofolu, pivo a iné nealko a alko nápoje. Na zahryznutie  máme v ponuke  panini a novinku, ktorou je pizza. Súčasťou baru je aj vonkajšia terasa s kapacitou 40 miest, kde si môžete posedieť s krásnym výhľadom na Levice.

V roku 2021 sme odkúpili motokárovú dráhu Kart One Arenu v Bratislave. Je to najväčšia hala na Slovensku. Budeme radi, ak nás navštívite aj tam. ( dala by som tam odkaz na web stránku) plus fotky.

V roku 2022 sa nám podarilo vybudovať vonkajší bar s kapacitou 50 miest s veľkou terasou a krásnym výhľadom na celú dráhu.

Poskytujeme prenájom pre firemné akcie, súkromné oslavy, rozlúčky so slobodou, školské výlety s možnosťou občerstvenia.

K dispozícií máme aj altánok pri jazierku s kapacitou 50 miest. Nachádza sa tu ohnisko, kde si môžete opekať či variť guláš.

Platiť sa dá v hotovosti aj kartou.

Fotogaléria